Pozytywne dojrzewanie – poradnik dla nastolatek

pozytywne dojrzewanie

Pozytywne dojrzewanie - poradnik dla nastolatek

 

Mój poradnik dotyczący dojrzewania u kobiet, już jest w sprzedaży!

Znajdziesz go stacjonarnie lub internetowo, w księgarniach takich jak Empik, Polskie Wydawnictwo Naukowe, Świat Książki, Gandalf czy Legimi, a także w sieci sklepów Smyk, oraz oczywiście na stronie Wydawnictwa Zielona Sowa.

A w nim:

  • Wiedza odnośnie tego, co dzieje się z ciałem podczas dojrzewania, dlaczego, i jak sobie z tym poradzić!
  • Pożyteczna dawka wiedzy anatomicznej i fizjologicznej!
  • Praktyczne wskazówki dotyczące kupna pierwszego biustonosza, pierwszej wizyty u ginekologa, zapewnienia sobie komfortu podczas miesiączki i zadbania o swoją codzienną higienę!
  • Patenty na to, jak ogarnąć chaos w głowie, zaakceptować zamiany, zrozumieć swoje emocje i zadbać o zdrowe poczucie własnej wartości!
  • Ważne informacje dotyczące zarówno wyznaczania jak i ochrony swoich granic intymnych!

Wszystkie rzeczy, o których ja sama, jako nastolatka, chciałabym usłyszeć!

Za moich czasów i w moim środowisku, dojrzewanie było tematem tabu, a rosnące piersi powodem do wstydu. O miesiączce nie mówiło się głośno, a stawanie się KOBIETĄ było raczej przekleństwem niż przywilejem.

Dlatego cieszę się niezmiernie, że obecnie dostęp do wiedzy jest nieporównywalnie większy! Cieszę się, że mogę brać udział w pokazywaniu młodym dziewczynom, że stawanie się kobietą jest czymś przepięknym

Zapraszam w fascynującą podróż po świecie dojrzewania!

Książkę kupisz TUTAJ

zacznij jeszcze raz

Oferta

Zobacz na jaką pomoc możesz liczyć. Zdecyduj jaka forma kontaktu będzie dla Ciebie najbardziej przyjazna i daj sobie szanse na lepsze jutro.

do poczytania

Blog

Znajdziesz tu artykuły oparte na najnowszej wiedzy naukowej, inspirujące myśli, przydatne narzędzia i recenzje książek, które warto przeczytać.

daj znać czego potrzebujesz

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Napisz krótko z czym się zmagasz. Daj znać, jeżeli masz jakieś pytania, lub potrzebujesz materiałów psychoedukacyjnych.

Dodaj komentarz