nasz rozwój nigdy się nie kończy

o idei

Psyche et Soma to miejsce rozwoju indywidualnego, psychoedukacji i warsztatów grupowych. Nazwa pochodzi z łaciny gdzie „psyche” oznacza DUSZĘ, a „soma” odnosi się do CIAŁA. Każdy z nas jest jednostką indywidualną i wyjątkową, zarówno w kontekście psychiki, jak i naszego organizmu. W procesie rozwoju jednostki oba te aspekty są godne uwagi. Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej. Ukończyłam Psychologię Kliniczną i Zdrowia na Uniwersytecie SWPS, 
a obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum CBT. Ukończyłam kursy z zakresu interwencji kryzysowej i problemów emocjonalnych człowieka z technikami myślenia twórczego w procesie terapeutycznym, oraz organizowania i prowadzenia grup wsparcia, a także wsparcia terapeutycznego w nurcie Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Jestem autorką książek poradnikowych, promujących zdrowie psychiczne. Dodatkowo posiadam wykształcenie medyczne (Fizjoterapia, Warszawski Uniwersytet Medyczny), w związku z tym w swoim podejściu często integruję dobrostan psychiczny i pracę z ciałem. Dzięki moim regularnym superwizjom możesz mieć pewność, że jesteś pod profesjonalną opieką.


Darmowe konsultacje
zacznij jeszcze raz

Oferta

Zobacz na jaką pomoc możesz liczyć. Zdecyduj jaka forma kontaktu będzie dla Ciebie najbardziej przyjazna i daj sobie szanse na lepsze jutro.

do poczytania

Blog

Znajdziesz tu artykuły oparte na najnowszej wiedzy naukowej, inspirujące myśli, przydatne narzędzia i recenzje książek, które warto przeczytać.

daj znać czego potrzebujesz

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Napisz krótko z czym się zmagasz. Daj znać, jeżeli masz jakieś pytania, lub potrzebujesz materiałów psychoedukacyjnych.

Zasługujesz na lepsze jutro!

Niezależnie od sytuacji, w której się znajdujesz, masz wpływ na to, jak wygląda i jak będzie wyglądało Twoje życie. Możesz liczyć na moje wsparcie.