O czym kłamią myśli – wywiad dla Radia Kraków

Wywiad Radiowy

O czym kłamią myśli – wywiad dla Radia Kraków

 

W ostatnim czasie miałam przyjemność wziąć udział w dwóch wyjątkowych wywiadach dla Radia Kraków, które odbyły się w ramach audycji “Nocny Szlak” prowadzonej przez Panią Sylwię Paszkowską.

Rozmawialiśmy o wielu fascynujących tematach, takich jak znaczenie akceptacji własnych emocji, budowanie zdrowych relacji społecznych oraz poszukiwanie wsparcia w trudnych chwilach, a główną inspiracją w naszej dyskusji była moja najnowsza książka “O czym kłamią myśli”.

W wywiadach opowiadam również o różnych sposobach zarządzania stresem i umiejętności świadomego kontrolowania własnych myśli. Oprócz tego są tam informację o budowaniu odporności psychicznej, a także wskazówki dotyczące tego, jak skutecznie radzić sobie z toksycznymi myślami (ruminacjami), które często krążą w naszych głowach i utrudniają nam codzienne funkcjonowanie.

Dziękuję Pani Sylwii Paszkowskiej oraz całemu zespołowi Radia Kraków za zaproszenie do udziału w tych wyjątkowych wywiadach. Mam nadzieję, że nasza rozmowa przyniosła inspirację i pomoc wszystkim słuchaczom, którzy pragną lepiej radzić sobie ze stresem i budować pozytywne, świadome podejście do życia.

Linki do obu słuchowisk zamieszczam poniżej:

Ruminacje zamieniają nasze życie w koszmar

Melancholik, sangwinik, choleryk i flegmatyk – kto najlepiej radzi sobie ze stresem?

A link do książki tutaj:

O czym kłamią myśli? Jak przerwać cykl destrukcyjnego myślenia

zacznij jeszcze raz

Oferta

Zobacz na jaką pomoc możesz liczyć. Zdecyduj jaka forma kontaktu będzie dla Ciebie najbardziej przyjazna i daj sobie szanse na lepsze jutro.

do poczytania

Blog

Znajdziesz tu artykuły oparte na najnowszej wiedzy naukowej, inspirujące myśli, przydatne narzędzia i recenzje książek, które warto przeczytać.

daj znać czego potrzebujesz

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Napisz krótko z czym się zmagasz. Daj znać, jeżeli masz jakieś pytania, lub potrzebujesz materiałów psychoedukacyjnych.

Iza

Jestem psycholożką, psychoterapeutką w nurcie CBT, autorką książki "O czym kłamią myśli" oraz poradnika "Pozytywne dojrzewanie".

Dodaj komentarz