Wzrost potraumatyczny – siła transformacji

Podcast

Wzrost potraumatyczny - siła transformacji

Co się dzieje z człowiekiem, który doświadcza traumy?
Jak to się dzieje, że nie tylko potrafi się pozbierać, a jeszcze wzrasta?
To – wydawałoby się – coś w rodzaju cudu… Choć wzrost potraumatyczny wcale nie jest rzadkością.
Co go umożliwia i wspomaga?

Miałam przyjemność być gościem w K3 – podcaście o dobrym życiu, prowadzonym przez Pana Dariusza Bugalskiego. Rozmawialiśmy w nim o wzroście potraumatycznym, czyli o najpiękniejszym aspekcie mojej pracy.

Trauma zmienia nasze życie w sposób nieodwracalny. Jedocześnie, odpowiednio pokierowana, może być początkiem wartościowych przemian.

Tym jest właśnie wzrost potraumatyczny – występowaniem pozytywnych zmian po trudnym wydarzeniu, które obejmują między innymi bardziej pozytywne spostrzeganie własnej osoby, głębsze relacje z innymi, docenianie życia i zmiany w sferze duchowej.

A rozmowę te dedykuję każdej osobie walczącej o lepsze jutro.

Zapraszam na słuchowisko:
K3 – Wzrost potraumatyczny (YouTube)
K3 – Wzrost potraumatyczny (Spotify)

zacznij jeszcze raz

Oferta

Zobacz na jaką pomoc możesz liczyć. Zdecyduj jaka forma kontaktu będzie dla Ciebie najbardziej przyjazna i daj sobie szanse na lepsze jutro.

do poczytania

Blog

Znajdziesz tu artykuły oparte na najnowszej wiedzy naukowej, inspirujące myśli, przydatne narzędzia i recenzje książek, które warto przeczytać.

daj znać czego potrzebujesz

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Napisz krótko z czym się zmagasz. Daj znać, jeżeli masz jakieś pytania, lub potrzebujesz materiałów psychoedukacyjnych.

Iza

Jestem psycholożką, psychoterapeutką w nurcie CBT, autorką książki "O czym kłamią myśli" oraz poradnika "Pozytywne dojrzewanie".

Dodaj komentarz